Portal_background_image

8پروژه عمراني در روستاهاي بخش مركزي ساوه افتتاح شد

همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر 8 پروژه عمرانی و زیربنایی در روستاهای بخش مرکزی ساوه با حضور نماینده مجلس، فرماندار، بخشدار، اعضای شورای بخش و جمعی از مسئولان محلی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

معاون استاندار و فرماندار ساوه در مراسم افتتاح پروژه‌های دهه فجر روستایی بخش مرکزی ساوه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: این پروژه‌ها شامل افتتاح پارک روستای اندیس، زیرسازی و آسفالت معابر روستای صالح آباد، احداث پارک در روستای باغ شیخ، زیرسازی و آسفالت روستای اوجان، ساختمان دهیاری روستای عباس آباد و همچنین زیرسازی و آسفالت معابر روستای اکبرآباد است.

محمد بهاروند از ایجاد اشتغال برای بیش از 320 نفر در احداث این پروژه ها خبر داد و افزود: برای بهره برداری از این تعداد پروژه اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون تومان هزینه شده است و بیش از 550 خانوار از خدمات آن بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به نقش روستائیان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: نقش جامعه روستایی و عشایری در شکل گیری و استمرار انقلاب بر کسی پوشیده نیست و امروزه بهره مندی از امکانات و خدمات نظام در عالی ترین سطح خود از حقوق مسلم روستائیان و عشایر است.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها