Portal_background_image

۶ پروژه عمراني، صنعتي و خدماتي با اعتبار ۲۰۰ ميليارد ريال در ساوه افتتاح شد

معاون سیاسی‌، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ضمن حضور در مراسم افتتاح ۶ پروژه عمرانی، صنعتی و خدماتی در ساوه با تشریح فرآیند انتخابات در استان گفت: هیچ‌گونه تخلف انتخاباتی تاکنون در استان گزارش نشده است.

به‌‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، هم‌زمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر 6 پروژه عمرانی، صنعتی و خدماتی با اعتبار 20 میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در ساوه افتتاح شد.

این پروژه‌ها شامل  افتتاح زیرسازی و آسفالت ورودی شهرک صنعتی از سمت اتوبان ساوه-تهران با اعتبار 6 میلیارد تومان و بااشتغالزایی 30نفر، افتتاح پروژه تولیدی طعم  ناب گل‌های بهاری (تولید الویه) با اعتبار 4 میلیارد تومان و با اشتغالزایی 40نفر، افتتاح نخستین شهرک بازیافت استان مرکزی در ساوه با اعتبار 3و نیم میلیارد تومان، با مساحت 6 هزار مترمربع و با ایجاداشتغال 200 نفر، افتتاح مجموعه پارک و پل شهید آشتیانی خیابان ساحلی شهرداری ساوه با اعتبار 900 میلیون تومان و با اشتغالزایی 35 نفر، افتتاح مجموعه ورزشی پارس با اعتبار570 میلیون تومان با 34غرفه و اشتغالزایی برای  4نفر می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح این پروژه‌ها گفت: افتتاح 6 پروژه عمرانی، خدماتی و صنعتی  با اعتبار 200 میلیارد ریال هدیه دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم ولایی است.

تایید صلاحیت 206 کاندیدای مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی

بهروز اکرمی با اشاره به کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان مرکزی افزود: تاکنون 206 کاندید مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی  تایید صلاحیت شدند که با توجه به اینکه کاندیداها تا 22 بهمن فرصت دارند نسبت به رد صلاحیت خود اگر اعتراض یا انتقادی دارند اعلام کنند، احتمال افزایش یا کاهش در این حوزه را داریم.

وی تصریح کرد: 23 بهمن‌ماه آخرین لیست کاندیداهای تاییدِصلاحیت شده به فرماندار هر حوزه انتخاباتی اعلام می‌شود و از 24 بهمن‌ماه کاندیداهای تاییدشده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت قانونی وارد چرخه انتخابات می‌شوند.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها