Portal_background_image

۲۴۶ هزار و ۲۹۳ نفر در ساوه و زرنديه واجد شرايط راي هستند

ساوه - ایرنا - معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت: در شهرستان های ساوه و زرندیه ۲۴۶ هزار و ۲۹۳ نفر در دوم اسفندماه واجد شرایط رای هستند.

«علی میرزایی» روز چهارشنبه در نشست هماهنگی انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری افزود: در شهرستان ساوه ۱۹۷ هزار و ۷۴۷ نفر که ۱۰۰ هزار و ۳۴۷ تن از آن را مردان و سایر افراد را بانوان تشکیل می دهند.

وی، شمار واجدین شرایط رای در شهرستان زرندیه را ۴۸ هزار و ۵۴۶ نفر عنوان کرد و افزود: از این تعداد، ۲۴ هزار و ۵۹۱ رای دهنده را مردها و ۲۳ هزار و ۹۵۵ نفر دیگر را بانوان تشکیل می دهند.

به گفته فرماندار ساوه برای روز جمعه و اخذ رای مردم این شهرستان ها، ۱۳۶ شعبه اخذ رای ایجاد شده که ۸۳ مورد از آنها را شعب ثابت و مابقی را شعبه های سیار برای مناطق صعب العبور و عشایری تشکیل می دهند.

میرزایی گفت: یک هزار و ۲۰۰ نفر از عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات برای حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه مشارکت دارند.

وی با اشاره به انصراف ۲ نفر از نامزدها از روز گذشته تاکنون، شمار رقبایی که از این حوزه انتخابیه در روز جمعه خود را به معرض رای مردم قرار می دهند، ۳۲ تن عنوان کرد.

معاون استاندار مرکزی تاکید کرد: راهبردهای اصلی ما در موضوع انتخابات مبتنی بر حضور حداکثری مردم، برگزاری با کمترین تنش و بالاترین سطح امنیت است.

مردم شهرستان های ساوه و زرندیه یک نماینده را با آرای خود روانه خانه ملت می کنند.

@Savehfr


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها