Portal_background_image

پيام فرماندار ساوه به مناسبت روز جهاني قدس

علي ميرزايي معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم”

روز جهانی قدس یادگار و میراث بنیان گذار بزرگ انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و نماد وحدت و همدلی و یکپارچگی تمامی مسلمانان است.

روز قدس، روز تجلي دفاع از آزادي و حقوق مسلمانان، روز استقامت، سرافرازي، عدالتخواهي و اتحاد دنياي اسلام است.
وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر استکبار جهانی از آرمانهای امام راحل (ره) در نامگذاری این روز بود.

روز قدس، روز عهد و پیمان با واژه های ایثار، مقاومت و عدالت خواهی است.
این روز بزرگ که متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است، روزی است که مظلومین و عدالت طلبان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین انداز می کنند و این روز، روز تبلور وعده الهی است که حکومت مستکبران و کاخ ظالمان را که از تار عنکبوت سست تر است، ناپایدار می کند و خواب از چشمان سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی می رباید.

امسال مردم مومن و ولایت مدار شهرستان ساوه که همواره در راهپیمایی این روز حضور فعال داشتند به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت هایی که در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری ناشی از این ویروس وجود دارد، امکان و توفیق برگزاری راهپیمایی وسیع روز جهانی قدس را ندارند، با استفاده از ابزارها و روش های ارتباطی نوین و مجازی، بار دیگر ثابت خواهند کرد که تحت هر شرایطی، روحیه ایثار و مقاومت و مبارزه علیه استکبار و حکومت های ظالم را در خود حفظ نموده و در انحصار مرزها و شرایط نخواهند بود و همواره در کنار فلسطین و خصم دشمنان آن می مانند.

علي ميرزايي
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها