Portal_background_image

پيام تبريك فرماندار ساوه به مناسبت چهاردهم تير ماه، روز دهياري ها و شهرداريها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه ساوه؛ "علی میرزایی" معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه با صدور پیامی، 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی سطح شهرستان ساوه تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی

 نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز " شهرداری و دهیاری" اقدامی ارزنده، فرصتی مغتنم ومهمترین سیاستگذاری برای ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است.

بی تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری بدین نام، نشان دهنده شان، منزلت و نیز جایگاه ویژه  شهردار و دهیار در حوزه مدیریت  شهری و روستایی، ایجاد محیط امن و توام با آرامش برای شهروندان به واسطه خدمات مطلوب و بی منت بوده و آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری را بهمراه خواهد داشت.

اینجانب این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران محترم و نیروهای زحمت کش شهرداری ها و دهیاری های شهرستان ساوه تبريك عرض نموده و توفیق روز افزون در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی با قراردادن شعار "جهش تولید" در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

علی میرزایی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه

@Savehfr


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها