Portal_background_image

پيام تبريك فرماندار ساوه بمناسبت فرا رسيدن عيد نوروز

معاون استاندار و فرماندار ساوه در پيامي فرا رسيدن سال جدید 1399"سال جهش تولید" را به مردم ساوه تبريك گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال »

بار ديگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگيزش مشام  جان را پر می كند. زمين با اجازه و اراده الهی ديگر بار زنده می شود و همه جماد و نبات و حيوان و انسانهای شيدای كرامت و قدرت آن آفريننده مهربان با جوشش و جنبش مضاعف خويش ستايش و تسبيح آن اله يگانه را گفته و با سرود بهار، همنوا می شوند.

 اینک در آستانه فصل بهار ، ازآحاد مردم شریف و قدرشناس شهرستان ساوه  و تلاش مسئولان و کارکنان دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی در سالی که گذشت صمیمانه قدر دانی و تشکر نموده و  ضمن تبریک سال نو آرزوی سالی توام با بهروزی و توفیق برای هم شهری های عزیز را از درگاه ایزد منان آرزودارم .

با توجه به صنعتی بودن شهرستان ساوه انتظار می‌رود با تلاش روز افزون و مشارکت همه بخش ها در تحقق شعار " جهش تولید " گامی بلند برداشته و برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنیم

همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و همه گیرشدن آن در جای جای این کره خاکی , از شما شهروندان فهیم استدعا دارم به توصیه های پزشکان و کادر درمان توجه کرده و از سفرهای غیرضروری در این ایام خودداری کنید . صله رحم که در نزد ما ایرانیان از جایگاه خاصی برخوردار است امسال باید از طریق تلفن و استفاده از فضای مجازی صورت پذیرد.

امیدوارم با رعایت نکایت بهداشتی و ماندن در خانه هرچه زودتر از شر این ویروس منحوس رهایی یابیم تا در صحت و سلامت و شادابی به دیدار اقوام , خانواده و دوستان خود برویم . ان شاءالله

علی میرزایی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه

@Savehfr


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها