Portal_background_image

وفاداري مردم به آرمان هاي انقلاب براي دشمنان شكست سنگيني است

مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی گفت: وفاداری و اعتماد مردم به آرمان های نظام در چهلمین سال حیات انقلاب اسلامی ایران برای بدخواهان و دشمنان نظام، شکست سنگینی است.

حجت الاسلام و المسلمین «کاظم سپاسی آشتیانی» روز دوشنبه در آیین راهپیمایی بیست و دوم بهمن امسال در میان اقشار مختلف مردم شهرستان ساوه در میدان انقلاب، اظهار داشت: امروز انقلاب ریشه در اعماق درون ملت دارد و برای آزادی خواهان جهان و جبهه مقاومت، امید اصلی محسوب می شود.
وی افزود: انقلاب اسلامی یک شجره طیبه است و پیروزی آن در واقع پیروزی حق بر باطل بود و نباید با معیار مادی آن را بسنجیم.
سخنران راهپیمایی 22 بهمن ساوه اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای مهمی برای کشور داشته و شاخص‌های مختلف این موضوع را اثبات می‌کند.
وی ادامه داد: رتبه علمی کشور امروز بسیار ارتقا یافته در حالی که قبل از انقلاب ایران در رتبه هفتاد و دوم جهان قرار داشت و دستاوردهایی مانند توان نظامی، قدرت پهپادی و یافته های صلح آمیز هسته ای نشانگر این موضوع است.
حجت الاسلام سپاسی بیان کرد: قبل از انقلاب بخش اعظم مردم ایران در 65 هزار روستای بدون امکانات زندگی می‌کردند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی روستاهای کشور به بیشتر خدمات لازم، دسترسی دارند.
وی به قدرت نرم کشور و جوانان با دانش اشاره کرد و گفت: به برکت این قدرت است که امروز در توان پهپادی توانستیم با مهندسی معکوس به یافته های مهمی دست یابیم.
مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی گفت: با وجود همه فشارهایی که دشمنان به نظام اسلامی و ملت ایران وارد می کنند اما همچنان شاهد حضور آنان در راهپیمایی 22 بهمن هستیم که این موضوع نشانگر شکست برنامه ها و حیله های آنان است.
وی گفت: انقلاب اسلامی به عنوان جبهه حق به مصاف جبهه باطل رفته و به برکت عظمت ولایت فقیه و درایت مقام معظم رهبری و پشتوانه ملت، سربلند از این آزمون بیرون آمده است.
حجت الاسلام و المسلمین سپاسی اظهار داشت: امروز با اینکه جبهه غرب خود را مدافع حقوق بشر می‌ داند اما باید از آنان این سوال را پرسید که چرا در مقابل کشتار کودکان یمن، مردم غزه و جنایات در کشورهای سوریه و سایر مناطق مسلمان، سکوت پیشه کردند.
وی نقشه راه موفقیت کشور و گذر از مشکلات کنونی را اتحاد و حرکت در مسیر رهنمودهای رهبری معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: مسئولان کشور نیز باید قدر حضور ملت را بدانند و در خدمتگزاری برای این مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
مدیر حوزه علمیه استان مرکزی بیان کرد: امروز اقتدار ایران اسلامی در جهان زبانزد است و دشمنان نیز این قدرت عظیم را درک کردند و باید بدانند که آرزوی تسلیم شدن مردم ایران را به گور خواهند بود.
در پایان این مراسم قطعنامه ‌ای در 8 بند قرائت شد که با تکبیر حضار مورد تایید قرار گرفت.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها