Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات استان: هيچگونه تخلف انتخاباتي در استان مركزي گزارش نشده است

ایسنا/مرکزی - رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی در استان به دست ما نرسیده است.

بهروز اکرمی امروز یکشنبه بیستم بهمن ماه در حاشیه افتتاح پروژه‌های دهه فجر شهرستان ساوه در جمع خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در انتخابات پیش رو، افزود: در این مرحله از انتخابات تا همین روزهای اخیر 206 کاندیدای مجلس در استان مرکزی تایید صلاحیت شده اند که البته تا 22 بهمن ماه شورای نگهبان برای ادامه تایید صلاحیت‌ها فرصت دارد و احتمال کاهش یا افزایش این تعداد وجود دارد.

وی تصریح کرد: یک روز پس از آخرین مهلت تایید صلاحیت کاندیداها یعنی در روز 23 بهمن، کسانی که مجوز ورود به مرحله چرخه تبلیغاتی را از سوی شورای نگهبان دریافت کرده‌اند کتبا از سمت فرمانداران مراکز حوزه‌های اصلی آگاه می‌شوند و از روز 24 همین ماه نیز تبلیغات کاندیداها همانند سایر نقاط کشور در استان مرکزی آغاز می‌شود.

اکرمی تاکید کرد: وضعیت تبلیغات انتخاباتی در سراسر استان، هم از سمت ستاد انتخابات و هم توسط ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی و هم توسط هیات نظارت استان رصد می‌شود. فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات و رصد فعالیت‌های زودهنگام هستیم، اما تا کنون گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی به دست ما نرسیده است.

وی با بیان اینکه در اغلب حوزه‌های استان مرکزی رقابت بین اندیشه‌ها و جناح‌های مختلف سیاسی وجود دارد، خاطرنشان کرد: استان مرکزی همیشه جزو استان‌هایی بوده که سطح مشارکت مردم آن در انتخابات از نرم کشوری بالاتر بوده است و امیدواریم در انتخابات پیش رو نیز مردم استان دوباره برگ زرینی به کارنامه افتخارات این استان در حوزه انتخابات بیفزایند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: مردم از کسانی که خود را در معرض انتخابشان قرار می دهند و خواهان قرارگیری در جایگاه نماینده مردم در مجلس قانون گذاری کشور هستند، بدون شک توقع دارند و انتظار دارند که چنین شخصی به قانون تسلط کافی داشته باشد و از همه مهم تر قانون را به طور کامل رعایت کند.

وی با بیان اینکه مردم استان مرکزی در روز دوم اسفند با حضور در پای صندوق‌های رأی یک بار دیگر به نظام اسلامی ایران آری خواهند گفت، اظهار کرد: در روز 22 بهمن نیز امیدواریم مردم حضور پررنگی از خود در راهپیمایی به جا بگذارند و بار دیگر علاقه خود به نظام و انقلابشان را به جهانیان نشان دهند و دشمنان را مأیوس‌تر از گذشته کنند.

وی با اشاره به پروژه هایی که در این ایام در شهرستان ساوه افتتاح شده اند، اظهار کرد: در دهه فجر امسال 6 پروژه در شهرستان ساوه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است که این پروژه‌ها در دو بخش عمرانی شهری با تولیت شهرداری ساوه و در بخش خصوصی در قالب راه اندازی دو کارخانه تولید موادغذایی بوده است.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها