Portal_background_image

نصب دوربين هاي ترافيكي و انتظامي در ساوه كليد خورد

فرماندار ساوه گفت: مرحله نخست طرح نصب دوربین های ترافیکی و انتظامی توسط شهرداری ساوه در سطح این شهر کلید خورد.

« محمد بهاروند» روز چهارشنبه در نشست شورای پدافند غیرعامل افزود: استفاده از فناوری های نوین به خصوص نصب این گونه دوربین ها که از ملزومات تامین نظم و آسایش شهرها است، موجب افزایش سطح امنیت و کاهش آمار جرایم در ساوه می شود.
به گفته این مسئول، طرح پایش تصویری با نتایجی مثبتی که برای شهروندان در پی دارد از جمله طرح های زیرساختی محسوب می شود و اعتبار مورد نیاز آن نیز در مقایسه با سایر طرح های شهری کمتر است.
فرماندار ساوه تاکید کرد: ادارات برق و مخابرات باید همکاری های لازم با شهرداری ساوه را برای تخصیص انشعاب برق و ایجاد بستر فیبر نوری به منظور شتاب بخشی در روند اجرایی طرح داشته باشند.
بهاروند همچنین با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت پدافند غیرعامل در رو یا رویی با انواع تهدیدات، گفت: در هفته نکوداشت پدافند غیرعامل باید با اجرای برنامه های مفید در حوزه های عمومی و تخصصی نسبت به گفتمان سازی عمومی و نهادینه کردن آن در میان آحاد جامعه تلاش می شود.
برگزاری نمایشگاه، کارگاه و مسابقات فرهنگی، هنری با موضوع پدافند غیرعامل توسط دستگاه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری ها از جمله مصوبات این جلسه بود.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها