Portal_background_image

فرمانده انتظامي استان مركزي: انقلابي‌گري خط قرمز سردار سليماني بود

ایسنا/مرکزی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رزمنده‌ای انقلابی بود و انقلابی‌گری را خط قرمز خود می‌دانست.

سردار حسن مفخمی شهرستانی در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از سردار سلیمانی به عنوان یک یار و رفیق صمیمی برای رهبر معظم انقلاب یاد کرد و به ویژگی‌های ۱۵ گانه این سردار سرافراز انقلاب به تعبیر رهبری اشاره کرد و افزود: اعتقاد به حدود شرعی در تمام موضوعات و عرصه‌های نظامی نخستین ویژگی سردار سلیمانی بود.

وی، علم و دانش، حکمت و تدبیر در همه عرصه‌ها و تواضع این سردار سرافراز نظام را از دیگر ویژگی‌های او بیان کرد و افزود: این شهید خود را همواره سرباز و مطیع ولایت می‌دانست و به بهترین نحو ممکن در تبعیت از فرماندهی کل قوا اصول نظامی را اجرایی می‌کرد.

رئیس پلیس استان مرکزی در ادامه سردار سلیمانی را جنگ آوری نمونه و سیاستمداری هوشمند توصیف کرد و افزود: سردار سلیمانی به گونه‌ای رفتار می‌کرد که با درایت و هوشمندی و نیز سیاست منطبق بر دیانت خویش وفاق بین همه جریانات سیاسی و آحاد مختلف مردم را برقرار کرده بود و از این جهت بین همه جریانات و طیف‌ها محبوبیت داشت که تشییع بی نظیر او دلیلی بر این ادعاست.

وی افزود: شجاعت یکی دیگر از ویژگی‌های شخصیتی سپهبد شهید سلیمانی است و او مدافع حقوق مردم و مظلومین و جنگ آوری شجاع  در برابر ظالمین بود.

سردار مفخمی تصریح کرد: ولایت مداری سردار سلیمانی یک الگو و درس برای همگان است و او در رفتار خود این ویژگی را به خوبی بروز می‌داد.

وی به خدمات سردار حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه نیز اشاره کرد و افزود: با شجاعت مثال زدنی سردار حاجی‌زاده و دلاورمردی سرداران انقلاب اهداف آمریکایی مورد اصابت موشک‌های جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مرکزی در ادامه عرصه انتظامی، را عرصه علم و عمل دانست و افزود: در انتصاب فرماندهان انتظامی از مدیران موفق و برخوردار از دانش بالا استفاده می‌شود و فرمانده جدید انتظامی ساوه نیز بر همین روال انتخاب شده است.

وی تصریح کرد: قدرت مدیریت و رهبری موفق مجموعه تحت امر از مهمترین ویژگی‌های فرماندهان انتظامی علاوه بر ۶ ویژگی ساختاری است تا بتوانند با نفوذ در دلهای مردم و همکاران کارکنان را با خود همراه کند و بستر برقراری امنیت پایدار به خوبی فراهم شود.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها