Portal_background_image

فرماندار ساوه: حضور مردم در صحنه وظيفه مسئولان را دوچندان مي كند/خبرنگاران مناديان وحدت در جامعه هستند

فرماندار ساوه گفت: حضور معنادار مردم در صحنه‌های مختلف وظیفه مسئولان را در خدمتگزاری صادقانه و مخلصانه دوچندان می‌کند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علی میرزایی در نشستی با خبرنگاران اظهار کرد: حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان داد که این ملت همواره به آرمان های امام و رهبری لبیک گفتند و این حضور هر روز وظیفه مسئولان را سنگین تر می کند و نشان از زمان شناسی و دشمن شناسی آگاهانه مردم دارد.

وی با تاکید بر اینکه حضور مردم در صحنه بیانگر این است که آنها تصویری واضح از مسائل بین المللی دارند، افزود: اگر چه از ابتدای انقلاب اسلامی آمریکا و دشمنان به هر طریقی و به هر نحوی به دنبال این هستند که با توطئه‌های خاصی مردم را از نظام مایوس کنند چرا که جمهوری اسلامی نظم نوین را در جهان ایجاد کرد و معادلات منطقه‌ای شرق و غرب را بهم زد.

معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه با اشاره به اینکه شعار نه شرقی نه غربی، جمهوری اسلامی موجب شکل گیری بیداری اسلامی در منطقه شده است، افزود: به دلیل ترس دشمنان از گسترش انقلاب در سراسر گیتی دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به این کشور هستند.

وی تصریح کرد: بغض و عداوت دشمنان انقلاب و در راس آنها استکبار جهانی به حدی رسیده است که در طول 40 سال انقلاب هیچگاه هیات حاکمه آمریکا به این اندازه بدنبال ضربه زدن به نظام نبوده است گرچه در طول انقلاب از ترفندهای گوناگون برای به زانو درآوردن نظام اسلامی استفاده کردند. اما حضور با بصیرت مردم نشانگر آن است که هر چقدر تهدیدات بیشتر شود اتحاد و انسجام ملی تقویت شده و در تمامی عرصه های دفاع از آرمان های انقلاب حضوری معنادار خواهند داشت.

میرزایی، با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال ایجاد فشار خارجی به منظور انشقاق داخلی هستند، تصریح کرد: بر این اساس دشمن به دنبال این است که همه مسائل را به خیابان‌ها بکشد و شورش‌های خیابانی شکل دهد تا مردم را ناراضی نگه دارند.

وی با تاکید بر تقویت اتحاد داخلی در کشور برای خنثی سازی توطئه های دشمنان، اظهار کرد: اصحاب رسانه منادیان وحدت در جامعه هستند و باید این رویه در فضای کشور  تقویت شود تا بتوان به تقویت انسجام ملی کمک کرد.

وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه بیشترین نقش را در تقویت اتحاد ملی دارند، تصریح کرد: راهی که امام راحل به ما یاد داد و این مسیر با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ادامه یافت، استقلال همه جانبه و مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی است که با پاشیدن بذر امید در جامعه و تقویت اتحاد ملی محقق خواهد شد.

در این جلسه تنی چند از خبرنگاران به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود پیرامون مسائل مختلف شهرستان پرداختند.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها