Portal_background_image

فرماندار ساوه: جنگ رواني دشمن طبل توخالي است

فرماندار ساوه با اشاره به اینکه دشمن تلاش می کند تا بر طبل کاهش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سالجاری بکوبد، گفت: جنگ روانی دشمن برای تضعیف روحیه مردم و کاهش حداکثری حضور در پای صندوق های اخذ رای، طبل توخالی است.

علی میرزایی در نشست هم اندیشی مجریان گشت‌های رضویون سپاه ناحیه ساوه با اعضای شورای تأمین و مسئولان شهرستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج، از تفکر بسیجی به عنوان یک فرهنگ تعبیر کرد و افزود: به لحاظ اینکه تفکر بسیجی و فرهنگ بسیج در راس این شجره طیبه قرار دارد باید این مجموعه عظیم نیرومی مردمی فراتر از یک سازمان دیده شود.

وی افزود: بسیجی به واسطه روحیه جهادی فراتر از زمان و مکان قرار دارد چرا که فرهنگ بسیجی فرهنگ تقویت روحیه جهادی و خدمت عاشقانه به مردم است.

معاون استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه بسیجی ماندن رمز اقتدار و پیشرفت کشور است، گفت: بسیجی ماندن یعنی اطاعت محض از ولی فقیه و این شاخصه بارز و مولفه اصلی یکی بسیجی است.

وی به حلقه‌های ۲۴ گانه بسیج شامل بسیج کارگری، اصناف، پزشکان، رسانه، مهندسین، دانشجویی، دانش آموزی و ... در شهرستان ساوه اشاره کرد و گفت: روحیه بسیجی حاکم در این شهرستان بر هم زننده هرگونه فتنه و آشوب احتمالی و عامل بازدارنده‌ای برای خنثی سازی توطئه های معاندین نظام اسلامی است.

فرماندار ساوه در ادامه به احصای آسیب‌های موجود در شهرستان تأکید کرد و گفت: باید دید از چه ناحیه‌ای به فضای جامعه آسیب می‌رسد و با رصد دقیق هنجارشکنی و ساختارشکنی جامعه به دنبال ارائه راهکار برای پیشگیری باشیم.

وی با تاکید بر پرهیز از برخورد سلبی و فیزیکی گفت: تفکر سیستمی و ساختارمند زمینه ساز برخورد و رفتار متناسب با انتظار جامعه خواهد شد. اخلاق و شرع اجازه تخریب و تفرقه نمی‌دهد باید وحدت مند حرکت کرد تا توطئه دشمنان نقش بر آب شود.

میرزایی تصریح کرد: در سایه اتحاد و همدلی است که می‌توان آسیب‌ها و نقاط ضعف را احصا و برطرف کرد و پرهیز از ترویج و تقویت روحیه یاس و ناامیدی به جامعه و تزریق امید به فضای کشور زمینه ساز ناامیدی دشمن است. دل مردم را خالی نکنیم تا بتوان با امیدواری و حرکت به جلو بر مشکلات فائق آمد.

وی گفت: بسیج به ما نشان داده که در سخت‌ترین شرایط بهترین پیروزی‌ها رقم می‌خورد و نمونه آن هشت سال دفاع مقدس است که با وجود اینکه در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستاده بودیم با توکل به خدا، ولایتمداری و تفکر بسیجی جنگ هشت ساله با پیروزی ایران اسلامی به پایان رسید.

وی تصریح کرد: بسیج مظهر وحدت کلمه است و معنای واقعی حضور در صحنه و ارتقای امنیت در سایه تفکر بسیجی صورت می‌گیرد و تا مادامی که این تفکر در کشور طنین انداز باشد چشم طمع دشمنان کور خواهد ماند.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها