Portal_background_image

فتح خرمشهر نقطه پاياني بر توهم دنياي استكبار بود

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: حماسه فتح خرمشهر با نیروی ایمان و اراده ملت و قوای مسلح کشور حاصل شد و نقطه پایانی بر توهم و خیال خام مستکبران بود.

سرهنگ «حجت الله دستجانی» روز یکشنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان ساوه در سپاه ناحیه ساوه افزود: دشمنان در پندارهای غلط شان تصور می کردند که با فتح خرمشهر می توانند نظام اسلامی و انقلاب را ساقط کنند اما با سد مستحکم مقاومت جوانان و رزمندگان تشنه شهادت مواجه شدند و همه ترفندهای آنان نقش بر آب شد.

وی ادامه داد: با اینکه مشکلاتی مانند کمبود زمان،‌ موانع و برخی مشکلات برای اجرای عملیات بیت المقدس و آزادی خرمشهر وجود داشت اما با درایت فرمانده کل قوا حضرت امام خمینی (ره) و رشادت فرماندهان و نیروهای مخلص لشکر اسلام همه این سختی ها از سر راه برداشته شد و شهر از وجود دشمن پاکسازی شد.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: در حالی که صدام در زمانی که خرمشهر را اشغال کرده بودند مدعی شد که هر کسی بتواند این شهر را آزاد کند،‌ بصره را هم در اختیار او قرار می دهیم اما خرمشهر آزاد و شکستی سنگین نصیب بعثی ها شد.

سرهنگ دستجانی گفت: ترامپ و امریکایی ها باید این نکته مهم را دریابند که اقتدار دفاعی و انسجام ملی ایرانیان شکست ناپذیر است.

وی تاکید کرد: همه ارکان کشور باید در برابر تهدیدات روانی دشمنان مانند ید واحده باشند زیرا به تعبیر رهبر معظم انقلاب،‌ با ایستادگی می توان هرگونه هجمه و تهدید را از سر کشور دور کرد

شهرستان ساوه با 285 هزار نفر جمعیت،‌ دومین مرکز بزرگ جمعیتی استان مرکزی پس از اراک است.

گالری تصاویر


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها