Portal_background_image

معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ساوه: سرمايه گذاري در بخش هاي آموزشي، نتايج رضايت بخش به همراه دارد:

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ساوه در دویست و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: سرمایه گذاری در بخش های آموزشی، نتایج رضایت بخش به همراه دارد

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری  در این جلسه ضمن تشکر از آحاد مردم به ویزه فرهنگیان و دانش آموزان جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: حضور مردم در راهپیمایی نشانه وحدت و انسجام مردم است. وی افزود: نفوذ فرهنگی دشمن در سنین نوجوانی و جوانی برنامه ریزی می شود و لذا نهادهای تربیتی و فرهنگی باید برای مقابله برنامه های اثرگذار در این سن داشته باشند.

حسین معمارنیا ضمن اعلام رضایت از وضعیت آموزشی دانش آموزان ساوجی گفت: سرمایه گذاری در بخش های آموزشی نتایج رضایت بخش به همراه دارد.  وی ادامه داد: توجه آموزش و پرورش به مناسبت های ملی و برنامه های فرهنگی همانند سالروز گرامیداشت امور تربیتی مورد نیاز و مورد تحسین است.

مدیر آموزش و پرورش ساوه در ادامه ضمن ارائه گزارش عملکرد پیشرفت تحصیلی دانش آموزان به تعدد رتبه های کشوری دانش آموزان ساوجی در سطح کشور اشاره کرد و گفت: آزمون پیشرفت تحصیلی یک ابزار مناسب برای رفع موانع آموزشی در سه سطح خانواه، مدرشه و منطقه است.

عبداله سالمی در بخش دیگری از سخنان خود از تجهیز 28 واحد آموزشی با ظرفیت 221 اتاق جهت اسکان مسافرین نوروزی خبر داد. وی ادامه داد: امسال با تلاش مجموعه ستاد اسکان، تعداد سه مدرسه به عنوان مدارس درجه یک به مجموعه آماده خدمات رسانی به فرهنگیان ومسافرین نوروزی می باشد.

نایب رییس شورای آموزش و پرورش ساوه اظهار داشت: مبلغ 510 میلیون ریال بابت بدهی آب مدارس به شرکت آب و فاضلاب پرداخت شده است و هیچیک از واحدهای آموزشی با معوقات هزینه آب مواجه نیستند. وی افزود: پرداخت معوقات هزینه برق مدارس نز در دستور کار قرار گرفته است.

گفتنی است دویست و سی و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ساوه با پیگیری 5 دستور کار شامل بررسی آزمون پیشرفت تحصیلی مرحله اول، توزیع سرانه دانش آموزی، اسکان نوروزی، هزینه های آب و برق و گاز مدارس و گرامیداشت هفته امور تربیتی؛ در اتاق جلسات این مدیریت برگزار شد.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها