Portal_background_image

راهپيمايي خودجوش شهروندان ساوجي برگزار مي شود

فرماندار ساوه از برگزاری راهپیمایی خودجوش مردم این شهرستان در اعتراض به اغتشاشات اخیر خبر داد.

«علی میرزایی» گفت: این راهپیمایی مردمی از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز چهارشنبه در میدان سلام روبروی دبیرستان باقرالعلوم آغاز و از ساعت ۱۰ به سمت میدان انقلاب آغاز شود.

وی اظهار داشت: شهروندان ولایتمدار و انقلابی در جریان اتفاقات اخیر و بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب، درخواست راهپیمایی به صورت خودجوش داشتند.

وی ادامه داد: مردم انقلابی و متعهد ساوه نیز همانند سایر اقشار ملت، می خواهند صف خود را از اغتشاشگران جدا کنند.

معاون استاندار مرکزی افزود: اقدامات اعضای شورای تامین، هوشمندی شهروندان و تلاش نیروهای نظامی و امنیتی سبب ایجاد امنیت در ساوه و از خسارت و تعرض به اماکن عمومی نیز جلوگیری شد.

وی، همچنین از دستگاه‌های اجرایی به خاطر کنترل بازار و نظارت بر قیمت ها و روند عرضه و تقاضا و همچنین بازتاب مناسب این اقدامات در رسانه ها از جمله ایرنا قدردانی کرد.

فرماندار ساوه گفت: هیچ گونه کمبود کالایی در سطح شهرستان وجود ندارد و در همه اقلام اساسی مانند گوشت، میوه و تره بار به اندازه نیاز موجود است.

وی بیان کرد: برخی سودجویان با احتکار، گران‌فروشی و کم فروشی قصد اخلال در نظام اقتصادی و بازار را دارند که با این موارد برخورد می‌شود.

میرزایی، خواستار روشنگری و آگاهی بخشی به افکار عمومی در خصوص تصمیم سران قوا با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر شد.

وی تاکید کرد: باید بسته های حمایتی دولت برای مردم به خوبی تبیین شود تا افکار عمومی آگاه شوند و بدانند که هدف نظام اسلامی، رهایی اقتصاد کشور از وابستگی به نفت است.

فرماندار ساوه افزود: ارزانی قیمت بنزین عامل قاچاق است و دولت با اتخاذ تصمیم جدید که حاصل موافقت سران قوا است، تصمیم گرفت که ثروت حاصل از درآمد بنزین را به طبقات پایین تر و متوسط اجتماعی پرداخت کند.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها