Portal_background_image

ديدار معاون سوادآموزي اداره كل آموزش و پرورش استان مركزي با فرماندار ساوه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه ساوه، حسین میرزایی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی به همراه فراشیانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوه صبح امروز با "علی میرزایی" معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه در محل دفتر فرماندار دیدار کردند.

فرماندار ساوه سواد آموزی را امری مقدس خواند و گفت: ایجاد انگیزه و ترغیب در بین بی سوادان و کم سوادان و همچنین راه اندازی کارگروه پشتیبانی نهضت سواد آموزی در شهرستان و خصوصاً روستاها در خصوص شناسایی و جذب افراد بیسواد منطقه در جهت ارتقای سطح فرهنگ شهرستان امری ضروری است.

علی میرزایی با تأکید بر اینکه اصلی ترین رکن توسعه یک کشور را نیروی انسانی ماهر و با سواد رقم می زند خاطر نشان کرد: همكاری مسئولان اجرایی با دست اندركاران سواد آموزی بسیار ضروری بوده و برنامه ریزی ها و انجام فعالیت ها میبایست بیش از گذشته و با توان بیشتر انجام شود.

 (http://up.vbiran.ir/uploads/2064815700010842894_photo_2019-10-02_11-07-03.jpg)معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در این دیدار ضمن تقدیر از فرماندار ساوه به جهت حمایت های انجام شده ,  گزارشی از عملکرد سوادآموزی شهرستان ساوه ارائه و راهکارهای پیشبرد اهداف سوادآموزی در سطح شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها