Portal_background_image

ديدار معاون استاندار و فرماندار ساوه به همراه امام جمعه شهرستان با خانواده شهيدان ناصري

روز چهارشنبه94/10/16 معاون استاندار وفرماندار به همراه امام جمعه شهرستان و جمعی از مسوولان شهر ساوه در منزل شهیدان ناصری حضوریافتند و با خانواده این شهیدان بزرگوار دیدار نمودند.

معاون استاندار وفرماندار ساوه در این دیدار خاطرنشان کرد: سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران و کسب اطلاع از مشکلات و نارسایی های این عزیران وظیفه دولتمردان و مسئولان است.
محمد بهاروند عنوان کرد: امروز خانواده های شهدا و ایثارگران چشم و چراغ این نظام و انقلاب هستند و با پایداری و ایثار در راه اعتلای این نظام مقدس از هیچ تلاش و خدمتی دریغ نکرده اند.
وی ادامه داد: تربیت مبتنی بر آموزه های دینی و معنوی و حس وطن دوستی از جمله خصیصه های بارز خانواده های شهدا و ایثارگران است که با این منش، ضمن تربیت فرزندانی صالح و دینمدار، همواره دفاع از حریم انقلاب و قرآن کوشیده اند.

امام جمعه ساوه نیز در سخنانی گفت: ویژگی بارز انقلاب اسلامی ایران، پایداری و صبر خانواده شهدا و ایثارگران است که با وجود گذشت روزهای سخت، هنوز ذره ای از اعتقادات و آرمان های خود عقب ننشته اند.
حجت الاسلام حسینی ادامه داد: بی شک اگر پرچم افراشته انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای ایران اسلامی به اهتزار درآمده باید نقش خطیر و سازنده شهدا و ایثارگران را در ذهن مجسم کرد.
خطیب جمعه ساوه بیان کرد: شهدا و ایثارگران در طول هشت سال جنگ تحمیلی با گذشت از علایق دنیوی، اجر وثواب اخروی را انتخاب کردند و با نثار جان پاک خود سند مظلومیت و حق طلبی ملت مسلمانان ایران را امضا کردند.
حجت الاسلام حسینی در بخشی دیگر از سخنان خود خطاب به پدر و مادر شهیدان ناصری اظهار کرد: این انقلاب و نظام مدیون خانواده شهدا و ایثارگران است چرا که اگر این عزیزان در دفاع از میهن قدم نمی گذاشتند، امروز چیزی به نام تمامیت ارضی و اسلام در کشور معنی نداشت.
سردار شهید مهدی ناصری متولد سال 41 فرمانده گردان ولیعصر لشگر 17 علی ابن ابی طالب که در تاریخ اول دی ماه سال 66 در عملیات پدافندی در منطقه شلمچه به شهادت رسید.
شهید هادی ناصری متولد سال 44، از بسیج دانش آموزی گردان ولیعصر لشگر 17 علی ابن ابی طالب، در تاریخ سی ام آبان ماه 62 در عملیات والفجر چهار در منطقه عملیاتی تپه دو قلو به فیض شهادت نایل آمد.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها