Portal_background_image

ديدار مسئولين شهرستان ساوه با خانواده هاي شهدا

معاون استاندار و فرماندار ساوه به همراه امام جمعه شهر ساوه و سایر مسئولین از خانواده های معظم شهیدان فریدون راحتی و محمد فردلو دیدار نمودند.

امام جمعه ساوه در این دیدارها ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثار و فداکاری والدین آنان، گفت: این بازدیدها فرصتی برای تجدید عهد با آرمان های شهدا است و برای جامعه نیز این پیام را دارد که راه آنها همچنان تداوم دارد.

حجت الاسلام حسینی افزود : بر اساس روایات دینی، زیارت قبور شهدا ثوابی معادل انجام حج عمره همراه با پیامبر اسلام (ص) را دارد و همه موظفند شهدا و خانواده های آنان را تکریم کنند.

وی اضافه کرد : امنیت و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون خون شهدا و رشادت های آنان در دوران در عرصه های انقلاب اسلامی است.

فرماندار ساوه نیز در این دیدار با بیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران در طول انقلاب و دفاع مقدس کار بزرگی انجام دادند، گفت: امروز جانبازان و ایثارگران سربازان سرافراز و عزیز ملت ایران و رهبر معظم انقلاب و از سرمایه‌های جمهوری اسلامی هستند.

بهاروند با بیان اینکه امروز هر چه داریم به برکت فداکاری و دلاورمردی شهدا، جانبازان و ایثارگران است، افزود: تکریم این عزیزان و توجه به آنان به ویژه جانبازان وظیفه ماست و هر چه در این مسیر تلاش کنیم در حقیقت در برابر کار بزرگ آن‌ها هیچ کاری نکرده ایم.

وی گفت: آنان با ایستادگی و فداکاری موجب پیروزی و سربلندی کشور و انقلاب اسلامی شدند و استقلال و عظمت امروز کشور مرهون فداکاری مردانی است که بی ادعا و بی تکلف همه هستی خود را برای حراست از این انقلاب و کشور فدا کردند.

در ادامه مسئولین شهرستان ساوه در غالب شورای امر به معروف و نهی از منکر از اداره ورزش و جوانان این شهر بازدید کردند و در جریان روند اجرای این فریضه الهی و برگزاری جلسات آن قرار گرفتند

 


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها