Portal_background_image

فرماندار ساوه: دانش هسته اي نقش موثري در خودكفايي صنعت داروي كشور دارد

معاون استاندار مرکزی گفت: در سال‌های اخیر دانش هسته ای نقش موثری در توسعه و خودکفایی صنعت دارویی کشور و سایر حوزه ها ایفا کرده است.

«علی میرزایی» روز  سه شنبه با توجه گشایش چهل و نهمین نمایشگاه صنعت هسته ای کشور در موسسه عالی انرژی ساوه،به خبرنگاران، گفت: انرژی هسته ای در حوزه های مختلف صنعتی، کشاورزی و سایر بخش ها دستاوردهای بسیاری را به ارمغان آورده و سبب تحولاتی شگرف در عرصه های علمی کشور شده است.
وی افزود: تلاش های دانشمندان هسته ای کشور در راستای اهدافی چون افزایش رفاه اجتماعی و توسعه علم و فناوری متمرکز است و باید قدردان تلاش آنها بود.
وی گفت: در دنیای امروز تلاش ها برای کاستن از وابستگی به انرژی های فسیلی و اتکا به انرژی هسته ای که سلامت محیط ریست را تضمین می کند، شدت یافته است.

میرزایی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه‌های دستاوردهای صنعت هسته ای موحب می شود تا مردم از تاثیر این صنعت در توسعه و پیشرفت جامعه، خودکفایی و استقلال کشور آگاه شوند.
فرماندار ساوه گفت: رویکرد جمهوری اسلامی ایران در استفاده از دانش هسته ای مطابق با آموزه های دینی و فتوای مقام معظم رهبری، صلح آمیز و علمی است اما دشمن با ترور دانشمندان و فرافکنی سعی دارد استقلال و توانمندی های ما در این عرصه را زیر سوال ببرد.

چهل و نهمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته ای از ۲۵ تا ۳۰ آبان به مدت ۶ روز در محل موسسه عالی انرژی ساوه واقع در خیابان سلمانیه برای بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها