Portal_background_image

استاندار مركزي: خيران نقش محوري در بهبود كيفيت آموزشي دارند

استاندار مرکزی گفت: خیران مدرسه ساز نقش محوری در بهبود کیفیت آموزشی و نظام تعلیم و تربیت دارند.

«سید علی آقازاده» روز یکشنبه همزمان با نهمین روز از دهه فجر و در آیین بهره برداری از هنرستان خیرساز جوادی پور ساوه، افزود: انقلاب اسلامی با همراهی مردم و برای مردم به پیروزی رسید و خیران به عنوان نمایندگان ملت با مشارکت هوشمندان و متعهدانه خود در کارنامه چهل ساله نظام اسلامی نقش پررنگی را در تمامی عرصه ها به ویژه آموزش و فرهنگ برعهده داشته اند.
وی اظهار داشت: ایران اسلامی برای تداوم راه شهدا و ایثارگران و اقتدار و عزت بیشتر نیازمند نیروی انسانی فهیم، خلاق و متعهد است و این مهم در نظام آموزشی پویا و با همراهی خیران در کنار دولتمردان رقم می خورد.
استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر لزوم حضور همگانی در راهپیمایی 22 بهمن گفت: همدلی و اتحاد سرمایه بزرگ نظام اسلامی است و ملت بصیر ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور پرشور در راهپیمایی بار دیگر وحدت خود را به نمایش می گذارند.
آقازاده اضافه کرد: در چهار دهه عمر انقلاب اسلامی شرایط سخت زیادی پشت سر گذاشته شده و امروز نظام اسلامی با اراده قوی تر و یکپارچگی بیشتر راه خود را ادامه می دهد.
وی ادامه داد: آسایش و امنیت کنوننی جامعه محصول ایثار و فداکاری فرزندان این مرز و بوم است و دانش آموزان در شرایط کنونی تکلیف دارند که قدر نعمت جمهوری اسلامی را بدانند و با استفاده بهینه از فرصت علم آموزی مرزهای دانش و فناوری را به نفع کشور رقم بزنند.
استاندار مرکزی یادآور شد: هر جوان متعهد و بصیر یک سفیر فرهنگی و سرمایه اصلی نظام اسلامی است که پرچم اقتدار و امنیت کشور را باید در دستانش بگیرد.
فرماندار ساوه نیز در این آیین گفت: سرمایه های انسانی کشور در مدارس تربیت می شوند و خیران با کمک های خود به حوزه آموزش استعدادهای کشور را شکوفا می کنند.
«محمد بهاروند» افزود: خیران مدرسه ساوه رتبه برتر کشور را کسب کرده اند که این مهم نشانگر رشد و درایت فرهنگی شهرستان است.
هنرستان جوادی پور با سرمایه گذاری 2 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط خیران و 12 میلیارد ریالاز محل منابع مالی دولتی ساخته و تجهیز شده است.
این هنرستان 12کلاسه در زمینی به وسعت یکهزار و 90 متر مربع و در سه طبقه ساخته و به بهره برداری رسیده است


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها