Portal_background_image

حمايت هدفمند مسئولان كليد توسعه و اشتغال غرق آباد ساوه

غرق آباد از توابع بخش نوبران ساوه منطقه با ظرفیت های مطلوب کشاورزی و باغداری است که توانسته در سال های اخیر کانونی از فعالیت های صنعتی ومعدنی را شاهد باشد و اکنون حمایت هدفمند مسئولان را میطلبد تا آهنگ توسعه متوازن و اشتغال پایدار را رقم بزند.

استاندار مرکزی در این نشست گفت:با انتقال برق از خطوط برق منطقه به شهرک های صنعتی نوبران و غرق آباد نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی بخش نوبران برطرف می شود و تلاش بر این است که  نگرانی ها برای تامین برق صنعت بخش نوبران رفع شود.

سید«علی آقازاده» افزود: هیچ اعتباری در سال‌جاری برای تکمیل دوبانده کردن جاده ساوه به غرق آباد وجود ندارد اما، تکمیل راه غرق آباد به نوبران با تخصیص اعتبارات لازم در دستور کار است.

وی یادآور شد: در خصوص تامین مسکن مورد نیاز نیز تلاش می شود که  با واگذاری زمین مورد نیاز به تناسب متقاضی نسبت به تولید مسکن ارزان قیمت اقدام شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: برای مشکل تلفن شهری و روستایی بخش نیز در سفر وزیر ارتباطات تصمیم گیری خوبی شد و در خصوص مشکل ارتباطات تلفنی ( ثابت و سیار) و اینترنتی با حضور وزیر دستورات خوبی اخذ شده است.

آقازاده عنوان کرد: تلاش می شود که  مشکلات ارتباطی اینترنتی و راه های مواصلاتی در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و مورد پیگیری قرار گیرد.

وی اظهار داشت: تولید کنندگان در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و ستاد اقتصاد مقاومتی مکانی برای بررسی مشکلات و موانع تولید است، به همین منظور نشست های  ستاد در روستاها و بخش ها و شهرستان ها تشکیل می شود.

وی بر افزایش  ظرفیت نوبران و غرق آباد در  زیر ساخت های آب و برق تاکید کرد.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها