Portal_background_image

حضور خودجوش مردمي مُهر تاييدي بر انزجار از توطئه گران است

امام جمعه ساوه گفت: مردم ایران اسلامی امروز با حضور خودجوش و توام با بصیرت در راهپیمایی، مهر تاییدی بر انزجار از آشوبگران و توطئه‌گران زدند.

حجت الاسلام «سید ابراهیم حسینی» روز چهارشنبه در جمع شهروندان ساوجی که در حمایت از حریم ولایت و اعلام انزجار از ناآرامی های اخیر به خیابان آمده بودند، افزود: نظام اسلامی با انتقاد مسالمت آمیز شهروندان مخالف نیست به شرطی که در چارچوب قوانین کشور انجام شود.

وی ادامه داد: یکی از راهبردهای پیگیری امور به صورت قانونی، مجلس و نمایندگان هستند که شهروندان باید خواسته های خود را به وکلایی که انتخاب کرده اند بازتاب دهند تا آنان پیگیر باشند.

امام جمعه ساوه ادامه داد: در تهران و برخی شهرستان‌ها معاندان، اغتشاشگران و مخالفان نظام و ملت شرارت هایی کردند که امروز ملت ایران در راهپیمایی باشکوه ضمن حمایت از رهبری و تجدید میثاق با آرمان‌های نظام، جواب آنان را دادند.
وی گفت: جمعه ساوه گفت: انتقاد و مطالبه گری قانونی با بلوا و به آشوب کشیدن کشور و سوزاندن بانک ها و اموال عمومی منافات دارد و این اقدامات محکوم است.
حجت الاسلام حسینی گفت: سهمیه بندی بنزین بهانه بود و دشمنان از قبل آماده بودند تا با تحریک عده ای جو ناامنی در کشور ایجاد کنند که هوشیاری مردم و تلاش نیروهای نظامی و امنیتی ستودنی است.
امام جمعه ساوه اظهار داشت: اصل طراحی این آشوب ها در خارج بود اما با تدبیر ولی فقیه به نتیجه نرسید زیرا ایشان علاوه بر حمایت از اجرای طرح بر ضرورت تدبیر و اقناع مردم نیز تاکید کردند.
امام جمعه ساوه گفت: نظارت بر روند اجرای طرح ساماندهی قیمت بنزین، مورد تاکید مقام معظم رهبری است و دولت و مسئولان قضایی و اجرایی هم باید نظارت بیشتری روی بهای کالاها داشته باشند.

حسینی گفت: دستگاه قضایی نیز باید در برابر اغتشاشگران و کسانی که با آتش زدن و خسارت زدن به اموال عمومی سبب به خطر انداختن امنیت کشور شده اند، مماشات نکند.
امام جمعه ساوه افزود: برخلاف تصور بدخواهان، در انتخابات مجلس اسفند ماه مردم ایران با حضوری پرشورتر از قبل شرکت خواهند کرد.

وی گفت: دشمنان به دنبال تضعیف جبهه مقاومت هستند، اما آنها هرگز به خواسته های شوم خود نخواهند رسید.

در پایان این راهپیمایی، قطعنامه ای قرائت شد که بندهای آن با تکبیر حاضران به تایید رسید.

راهپیمایی حمایت از حریم ولایت امروز در شهرهای نوبران،‌ غرق آباد و آوه نیز برگزار شد.

«مرگ بر امریکا و اسرائیل»، «ما همه سرباز توایم خامنه ای،‌ گوش به فرمان توایم خامنه ای»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «مرگ بر آشوبگر» از مهمترین شعارهای مردم ساوه در راهپیمایی امروز بود.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها