Portal_background_image

جلسه كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد شهرستان ساوه

کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ساوه با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران چند واحد تولیدی درمحل فرمانداری برگزار گردید.

حسین معمارنیا در این جلسه  گفت : حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است و باید برای حفظ عملکرد و ارتقا میزان تولید و راه اندازی واحد های تولیدی تعطیل ، تلاش کرد وهمچنین رونق و حفظ اشتغال موجود را جز برنامه های اولویت دار این کارگروه قرار داد. 
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مطرح کردن مشکلات واحدهای تولیدی که دارای ظرفیت های تولیدی موثر این شهرستان هستند را در این کار گروه خواستار شد و گفت : با اجرای مصوبات امیدواریم که موانع تولید کاهش یافته و رونق اشتغال در شهرستان افزایش یابد . 
وی ادامه داد این کارگروه باید نقشی را ایفا کند که با مثبت نگری و پیدا کردن راههای منطقی و هموار کردن زمینه، نه تنها مشکلات واحدهای اجرایی را حل نماید بلکه دستگاه های اجرایی و بانکها نیز به وظایف خود عمل نمایند.
در ادامه جلسه صاحبان واحدهای تولیدی هر یک به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند که در پایان موضوعاتی شامل بدهی معوق بانکی ، درخواست سرمایه در گردش ، بدهی در حوزه مالیاتی و تامین اجتماعی از جمله مشکلات این واحدها  بود که پس از بحث و بررسی تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید

 


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها