Portal_background_image

جلسات فرمانداري ساوه خارج از ساعات اداري برگزار مي‌شود

فرماندار ساوه گفت: فرمانداری ساوه به منظور تکریم ارباب رجوع کلیه جلسات فرمانداری در خارج از ساعات اداری تشکیل می شود تا مدیران در ساعات ادارای در محل کار خود حاضر  بود وخللی در خدمت رسانی به ارباب رجوع صورت نگیرد.

علی میرزایی ظهر امروز در شصت و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوه با اشاره به ارائه گزارشی از عملکرد ادارات شهرستان ساوه در پیشگیری از اعتیاد اظهارداشت: ساماندهی مراکز اقامتی ترک اعتیاد، ساماندهی و نظارت  برمراکز وابسته  به انجمن‌های ترک اعتیاد، برگزاری دوره‌های آموزشی، برگزاری نمایش‌های خیابانی با موضوع حساس‌سازی جامعه به بحث اعتیاد برخی از اقدامات انجام شده  در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی مثل موضوع اعتیاد بوده است.

وی افزود:امروز  آسیب‌های اجتماعی  یکی از دغدغه‌های اساسی در جامعه بوده، بر همین اساس  اهتمام و توجه همه نهادها در این زمینه ضروری است اما  استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم نهاد که خود جوانان در آن نقش دارند می‌توانند به عنوان موثرترین اقدام در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی قلمداد شود.

فرماندار ساوه تصریح کرد: شورای فرهنگ عمومی  ظرفیتی مهم و تاثیرگذار در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه بوده  و همه باید به دقت مصوبات و تصمیمات این شورا را در حوزه کاری خود دنبال و اجرایی کنند تا شاهد نتایج آن در راستای ارتقای فرهنگ جامعه باشیم.

میرزایی بیان کرد: نقش فرهنگ در مبارزه با توطئه‌های دشمنان در همه ابعاد تاثیر گذار بوده و همه باید در این مسیر به وظایف خود عمل کنند و خروجی این نشست‌ها باید بنایی برای تقویت ارزش‌ها و ترویج فرهنگ اسلامی و الهی در زندگی مردم باشد تا مردم از مزایای آن بهره مند شوند.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها