Portal_background_image

ثبت نام 39 ﻛﺎﻧﺪﻳﺪاﻱ ﻣﺠﻠﺲ شوراي اسلامي تا روز ششم در ﺣﻮﺯﻩ اﻧﺘﺨﺎﺑﻴﻪ ساوه و زرنديه

معاون استاندار و فرماندار ساوه روز پنج شنبه94/10/3 از ستاد انتخاباتی شهرستان ساوه و روند ثبت نام از داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه ساوه و زرندیه بازدید نمود.

معاون استاندار و فرماندار ساوه در جریان بازدید از ستاد انتخاباتی شهرستان افزود: با گذشت شش روز از مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، روند انتخابات در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه بسیار خوب بوده و  مشکل خاصی وجود ندارد.
محمد بهاروند اظهار کرد:  در روند ثبت نام از داوطلبان مجلس همه امکانات فراهم بوده و فرمانداری ساوه بعنوان مرکز حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه تا پایان آخرین مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان، آمادگی کامل را برای نام نویسی دارد.

وی ادامه داد: تا این لحظه در ششمین روز از مهلت ثبت نام داوطلبان، 39 نفر برای رقابت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه ثبت نام کرده اند که دو نفر خانم و 37 نفر مرد هستند و از این تعداد 11 داوطلب از طریق ستاد انتخابات وزارت کشور نام نویسی کرده اند.

فرماندار  با اشاره به اینکه امیدواریم در انتخابات سال جاری نیز شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم افزود: حضور مردم در انتخابات بعنوان احساس تکلیف شرعی در تقویت انسجام و امنیت ملی تأثیرگذار است.

وی در خصوص ورود افراد مختلف به عرصه انتخابات گفت: این افراد با معرفی خود به نوعی باعث نشاط انتخاباتی شده و جامعه نیز ظرفیت بیش از پیش این افراد را برای عرصه داوطلبی مجلس دارد.

بهاروند با بیان این نکته که توصیه مورد نیاز به کاندیداها در زمان ثبت نام و احراز صلاحیت طی جلسات به آنها ابلاغ خواهد شد خاطرنشان کرد: در صورت بروز تخلفات انتخاباتی دستگاه های مسئول و کمیته پیشگری و نظارت بر انتخابات رسیدگی خواهند کرد.
 

گالری تصاویر

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ساوهروابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ساوه

دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها