Portal_background_image

بررسي نيازهاي لازم براي اجراي پروژه توليد خودرو با سرمايه‌گذاري مشترك ايران و فرانسه در شهرستان ساوه

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون استاندار و فرماندار ساوه،مشاورین مدیر عامل شرکت رنو در ایران و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان از امکانات و ظرفیت های موجود شهرستان ساوه بمنظور بررسی نیازهای لازم برای اجرای پروژه تولید خودرو با سرمایه‌گذاری مشترک ایران و فرانسه در این شهرستان بازدید نمودند.

محمد بهاروند روز چهارشنبه در حاشیه این بازدید با اشاره به پتانسیل های بالقوه شهرستان ساوه گفت: این شهرستان به دلیل نزدیکی به تهران، فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) و قرار گرفتن در مسیر کریدور تردد غرب به شرق و جنوب به شمال کشور، فرصت مناسبی را برای توسعه صنعت خودروسازی و حضور گسترده در بازارهای ایران دارد.

معاون استاندار و  فرماندار ساوه ادامه داد: از آنجایی که قرار است به‌زودی شرکت خودروسازی رنو در ایران کارخانه تولید خودرو تاسیس کند شهرستان ساوه به عنوان سرمایه گذاری در این بخش توسط فرانسوی ها انتخاب شده است.

وی با تاکید بر وجود هماهنگی و تعامل دستگاههای اجرایی در این شهرستان گفت: این سرمایه گذاری عظیمی است که شرایط خاص خود را می طلبد و خوشبختانه شاهد همکاری دستگاه های مختلف در این خصوص هستیم.

به گفته محمد بهاروند این بازدید به منظور بررسی های اولیه برای اجرای پروژه تولید خودرو با سرمایه‌گذاری مشترک ایران و فرانسه در شهرستان ساوه مانند تامین زمین، امکانات گمرکی، دسترسی به جاده و کلیه زیر ساخت ها و همچنین پاسخ دستگاه‌های خدمات‌رسان مربوطه دررابطه با چگونگی تامین و زمان فراهم کردن نیازهای لازم همراه بود.

گالری تصاویر

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ساوه

دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها