Portal_background_image

برخي نامزدها در ساوه تبليغات را با نازيبا كردن چهره شهر آغاز كردند

ساوه - ایرنا - فرماندار ساوه گفت: در نخستین ساعات از آغاز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی،‌ برخی از نامزدها و طرفداران شان بدون توجه به مقررات، نسبت به الصاق پوستر و اقلام تبلیغاتی در معابر عمومی و نازیبا کردن سیمای شهر اقدام کردند.

«علی میرزایی» روز پنجشنبه به ایرنا گفت: در بازدید صبح امروز از سطح شهر ساوه به موارد متعددی از الصاق پوسترهای تبلیغاتی برخی نامزدها در اماکن عمومی و روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی، تیرهای چراغ برق و... برخورد کردم که علاوه بر اعلام تلفنی به نامزدها، مراتب از سوی شهرداری و سایر دستگاه های خدمات رسان نیز مستندسازی و در قالب شکایت به فرمانداری،‌ هیات نظارت و دادگستری منعکس شد.

وی اظهار داشت: در سطح شهرستان ساوه کمیته ستاد تبلیغات تشکیل شده و شهرداری های ساوه‌، نوبران،‌ غرق آباد و آوه نیز مکان هایی برای تبلیغات نامزدها تعیین کرده اند.

فرماندار ساوه تاکید کرد: ستاد تبلیغات شهرستان نسبت به امحای پوستر و بنر نامزدها که در اماکن عمومی نصب و سبب تخریب چهره شهر می شود،‌ اقدام خواهد کرد.

وی از نامزدها درخواست کرد که نسبت به نظافت شهر و رعایت مقررات جدی باشند و از چسباندن پوستر و اقلام تبلیغاتی خود بر روی در و دیوار خانه های شهروندان، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و سایر اماکن عمومی خودداری کنند تا شکایتی علیه آنها تنظیم نشود.

فرماندار ساوه گفت:‌ شهروندان با مشاهده هرگونه تخلف در حوزه تبلیغات به خصوص تخریب سیمای عمومی شهر و منازل خود، می توانند به هیات های نظارت و اجرائی یا مراجع قضائی طرح شکایت کنند.

37 نامزد در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه که جمعیتی حدود 400 هزار نفر را شامل می شود،‌ از امروز کارزار تبلیغاتی و مبارزاتی خود را برای اخذ رای اعتماد مردم و راهیابی به خانه ملت آغاز کردند.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها