Portal_background_image

بازديد فرماندار ساوه از اداره ثبت احوال

"محمد بهاروند" فرماندار ساوه به همراه مدیر کل ثبت احوال استان مرکزی از مجموعه ثبت احوال شهرستان ساوه بازدید نمود.

معاون استاندار و فرماندار ساوه در حاشیه  این بازدید ضمن اشاره به اینکه زمان صدور اولین شناسنامه در شهرستان ساوه  در سال 1307 هجری شمسی بوده است گفت: قطعا اقدامات موثر و موفقیت های ثبت احوال مرهون تلاشهای ارزشمند دست اندرکاران خدومی است که با استفاده از ظرفیت ها بویژه تحلیل داده های آماری دقیق و قرار دادن آنها در اختیار متخصصان امور برنامه ریزی ضمن کمک به پیشبرد هدف های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی زیربنای توسعه و آبادانی کشور رافراهم می نمایند.
محمد بهاروند افزود: امروز با صدور کارت هوشمند ملی که به عنوان زیر ساخت اصلی دولت الکترونیک مورد توجه نظام اجرایی کشور بوده و ما حصل این طرح ملی الکترونیکی شدن کلیه خدمات با مشارکت موثر دستگاههای اجرایی خواهد بود ، نشان از عزم دولت برای ایجاد توسعه پایدار در امور اساسی و زیر بنایی کشور دارد.

وی با اشاره به  وقایع حیاتی گفت : در 6 ماه نخست 2 هزار و 128 نوزاد در شهرستان ساوه متولد شدند که از این تعداد یک هزار و 89 نوزاد پسر و یک هزار و 39 نوزاد نیز دختر بوده اند.

فرماندار ساوه در مورد صدور کارت های هوشمند ملی برای اهالی این شهرستان،‌ گفت: از ابتدای طرح صدور کارت های ملی هوشمند تا پایان نیمه نخست امسال، 150 هزار و 578 فقره کارت ملی هوشمند (معادل حدود 53 درصد) در ساوه صادر شده است.
وی گفت: چهار دفتر پیشخوان در زمینه خدمات هویت شناسنامه ای و 6 دفتر دیگر در زمینه صدور کارت های ملی هوشمند در شهرستان ساوه خدمات ارائه می کنند.

گفتنی است با توجه به تعمیرات ساختمان اداره ثبت احوال شهرستان ساوه تدابیر لازم برای تسریع در آماده سازی این ساختمان تا پایان سال جاری جهت رفاه حال شهروندان اتخاذ شد.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها