Portal_background_image

ايجاد 318 هزار فرصت شغلي براي مددجويان

رئیس کمیته امداد کشور در ساوه گفت: در دو سال گذشته 318 هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد شد.

بختیاری شامگاه پنج شنبه درحاشیه بازید از واحد کارآفرینی در شهرستان ساوه گفت: ایجاد اشتغال پایدار، تهیه مسکن و فعالیت های فرهنگی سه محور اصلی توانمند سازی مددجویان کمیته امداد است .
وی با اشاره به ماده 83 برنامه ششم توسعه و سهم کمیته امداد و بهزیستی در ایجاد اشتغال در کشور گفت: بر اساس این برنامه کمیته امداد باید سالانه 70 هزار شغل و سازمان بهزیستی 30 هزار شغل در کشور ایجاد کنند که در سال های 96 و 97 به عنوان اولین سال اجرای برنامه توسعه در کشور توانستیم به ترتیب 170 هزار و 148 هزار شغل فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد کنیم.
رئیس کمیته امداد کشور افزود: امسال نیز با همت همه تلاشگران امداد ، برای ایجاد 170 هزار شغل هدفگذاری کردیم که سهم اشتغال استان مرکزی 5 هزار نفر است.
بختیاری توانمند سازی مددجویان را از طریق ایجاد مراکز کارآفرینی یکی از اولویت های این نهاد ذکر و خاطر نشان کرد: با بررسی های صورت گرفته ، خوش حساب ترین افرادی که از بانک ها تسهیلات دریافت کردند، مددجویان کمیته امداد هستند .
رئیس کمیته امداد احداث مسکن را یکی دیگر از اقدامات این نهاد برای توانمند سازی مددجویان بیان کرد و افزود: هم اکنون کار احداث هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی با همکاری بسیج سازندگی در دست اقدام است که با برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید .
بختیاری در ادامه به انعقاد تفاهم نامه با استاندار مرکزی برای اختصاص زمین جهت ساخت مسکن اشاره کرد و گفت: با قول مساعد استاندار مرکزی ، مراحل واگذاری زمین در حال نهایی شدن است که به محض انجام این مهم ، هزار واحد مسکونی دیگر نیز در استان مرکزی احداث خواهد شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها