Portal_background_image

/انقلاب اسلامي در چهل سالگي/ مردم ساوه حماسه حضور را به نمايش گذاشتند

همزمان با فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان‌ ساوه حماسه حضور را در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی با شرکت در راهپیمایی این روز به نمایش گذاشتند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در زیر بارش شدید باران، بار دیگر اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند و در چهل سالگی انقلاب با همان شور و نشاط روزهای پیروزی انقلاب وفاداری خود به آرمان‌های نظام و رهبری را به منصه ظهور گذاشتند.

شرکت‌کنندگان با تجمع در میدان مادر و حرکت به سمت خیابان شریعتی، میدان امام خمینی(ره)، خیابان انقلاب و میدان انقلاب و با سردادن شعارهای 22 بهمن ماه یوم الله یوم الله، روز شکست دشمن، 22 بهمن، روز نجات ملت، 22 بهمن، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، الله اکبر، پایبندی خود را به ادامه راه شهدا و ولی فقیه به اثبات رساندند و به دنیا بار دیگر این پیام را مخابره کردند که انقلاب اسلامی و پیروزی آن نمادی برای اتحاد و عاملی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.

مرد و زن، پیر و جوان، کودک و خردسال با در دست داشتن پلاکاردها و پرچم جمهوری اسلامی ایران و با سر دادن شعارهای ای رهبر آزاده، آماده ‌ ایم آماده، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل پیام استکبارستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند.

نظیر چنین مراسمی در دو بخش نوبران و بخش مرکزی و شهرهای غرق‌آباد، آوه، نوبران و روستاهای تابعه شهرستان ساوه نیز برگزار شد.

 


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها