Portal_background_image

افزايش شمار ثبت‌نام كنندگان انتخابات مجلس در حوزه انتخابي ساوه و زرنديه

فرماندار ساوه از افزایش ثبت‌نام کنندگان برای کاندیداتوری انتخابات مجلس در حوزه ساوه و زرندیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه، ظهر امروز علی میرزایی در نشستی با خبرنگاران با اشاره به اینکه خبرنگاران ساوجی همواره در تلاش برای آبادانی شهر خود هستند گفت: خوشبختانه دانش فنی خبرنگاران ساوجی بالاست و فضای رسانه‌ای در این شهر در جهت دغدغه‌ها و پیشبرد اهداف شهر حرکت می‌کند.

وی انجام فرآیند ثبت‌نام انتخابات مجلس را بسیار خوب قلمداد کرد و افرود: از زمان شروع فرآیند انتخابات و بر اساس روزشمارهای تعیین شده اقدامات لازم انجام شد و فرآیند ثبت‌نام از کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابی ساوه و زرندیه نیز در فضایی آرام و با حفظ اخلاق انجام شد.

فرماندار ساوه تصریح کرد: اعضای هیئت اجرایی انتخابات نیز متشکل از 30 نفر از جمله دادستان و مسئولین ادارات و معتمدین شهر و همچنین اعضای علی‌البدل انتخاب شده‌اند که بر فرآیند انتخابات نظارت خواهند داشت.

میرزایی تعداد ثبت‌نام کنندگان از حوزه انتخابی را 66 نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد 62 نفر را آقایان تشکیل می‌دهند و 4 نفر نیز خانم هستند که در بین شرکت‌کنندگان 2 نفر روحانی، 11 نفر با مدرک دکتری، 47 نفر فوق‌لیسانس، 3 نفر لیسانس و 1 نفر با تحصیلات حوزوی وجود دارند.

وی در ادامه با اشاره به افزایش شمار ثبت‌نام کنندگان افزود: با توجه به افزایش ثبت‌نام کنندگان امیدواریم شاهد افزایش مشارکت مردم در صحنه انتخابات نیز باشیم و افراد دارای صلاحیت را برگزینیم.

فرماندار ساوه خواستار اخلاق‌مداری در انتخابات پیش رو شد و تصریح کرد: رسانه‌ها و افراد می‌توانند در چارچوب قانون نقدهایی را به کاندیدا داشته باشند اما باید این را به یاد داشت که با آبروی کسی بازی نشود و با حفظ حرمت افراد، کاندیدای مورد نظر خود را تبلیغ کنند.

میرزایی با اشاره به اینکه قرار دادن امکانات دولتی به نفع کاندیدی خلاف قانون است افزود: استراتژی مجموعه فرمانداری ساوه حفظ بی‌طرفی است و ما آخرت خود را برای دنیای کسی خراب نخواهیم کرد ضمن اینکه اگر گزارشی از فعالیت سیستم دولتی در شهرستان به نفع کاندیدی مخابره شود قطعاً رسیدگی و با عاملان آن برخورد صورت خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: امیدواریم با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات با فردی که در پایان انتخابات منتخب مردم خواهد شد همکاری تمام و کمال را برای آبادانی بیشتر منطقه داشته باشیم.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها