Portal_background_image

افزايش رصد بازار توسط بازرسان در ساوه/ مشكلي در عرضه كالاهاي اساسي وجود ندارد

جمعی از مسئولان شهرستان ساوه با حضور در بازار شهر ساوه از نزدیک به بررسی قیمت‌ها و نحوه توزیع کالا پرداختند.

پس از افزایش قیمت بنزین، جلسات ستاد تنظیم بازار شهرستان ساوه با حضور مسوولان به صورت روزانه برگزار می‌شود تا با ارائه گزارش و استفاده از ظرفیت تیم‌های نظارتی و بازرسان از هرگونه افزایش قیمت و یا عدم عرضه کالاهای اساسی جلوگیری و با متخلفان برخورد شود. 

ظهر امروز نیز در ادامه روند نظارت بر بازار، فرماندار ساوه به همراه امام جمعه، رئیس اداره صمت، رئیس اتاق اصناف و سایر مسوولین با حضور در بازار ساوه از نزدیک با کسبه و شهروندان ساوجی به گفت‌وگو پرداختند.

فرماندار ساوه در حاشیه این بازدید با اشاره به برگزاری جلسات روزانه ستاد تنظیم بازار گفت: ستاد تنظیم بازار توانسته است با رصد مستمر کنترل خوبی را در سطح بازار داشته باشد و درحال حاضر با گزارشات ارائه شده هیچ گونه افزایش قیمت در کالاهای اساسی مشاهده نشده است. 

علی میرزایی افزود: کسبه ساوجی نیز خوشبختانه با مردم همکاری خوبی دارند و منصفانه رفتار می‌کنند ضمن اینکه در حال حاضر نیز ذخائر شهرستان در بحث کالاهای اساسی تامین است و هیچ گونی نگرانی در خصوص عرضه و تقاضا وجود ندارد، البته مردم نیز در گفت‌وگوی صورت گرفته خواستار شدند که کنترل قیمت‌ها ادامه داشته باشد.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها