Portal_background_image

استاندار: مجموعه مديريتي استان مركزي مكلف به حمايت و برطرف كردن مشكلات كاريزان خودروست

استاندار مرکزی بر حمایت قاطع مجموعه استان از شرکت کاریزان خودرو تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در جریان بازدید از کارخانه کاریزان خودرو ساوه با بیان اینکه کاریزان خودرو از کارخانه های منحصر بفرد در صنعت خودرو استان است، افزود: یکی از مزیت های این واحد خودروساز سالن مجهز رنگ است به طوری که سالن رنگ در هر ساعت 32 خودرو را رنگ می کند، در حالیکه بزرگترین کارخانه های خودروسازی کشور حداکثر توان رنگ کردن 25 خودرو در ساعت را دارا هستند.

وی با بیان اینکه بازدید انجام شده از این شرکت در راستای حمایت از این سرمایه گذاری است اظهار کرد: کاریزان خودرو یکی از صنایع بزرگ استان است و حمایت قاطع مجموعه استان از آن صورت خواهد گرفت.

آقازاده گفت: مشکلات شرکت کاریزان خودرو در جلسه‌ای کارشناسی مطرح و تصمیمات مقتضی صورت خواهد گرفت تا دغدغه مدیران این واحد خودروساز برطرف شود. همه مجموعه مدیریتی استان مکلف به حمایت و برطرف کردن مشکلات این واحد خودروساز به عنوان افتخار صنعت خودروسازی استان هستند.

وی گفت: جای بسی تاسف است که پروژه در حال احداث فاز دوم شرکت کاریزان خودرو با وقفه هشت ماهی مواجه شده است و تقاضای ما این است که از فردا پروژه با قوت هرچه تمامتر از سرگرفته شود و حمایت مجموعه استان را به دنبال خواهد داشت.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها