Portal_background_image

اجراي طرح حاتم به منظور حمايت از كالاي ايراني به همت بسيج كارخانجات

همایش تجلیل از مدیران برتر عرصه تولید در شهر صنعتی کاوه ساوه باحضور علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه به همراه رعیتی رئیس بسیج کارگران و کارخانجات کشور، فرمانده سپاه ناحیه ساوه ، امام جمعه ساوه و جمعی مدیران واحدهای صنعتی برگزار شد.

علی حسین رعیتی در همایش تجلیل از مدیران برتر عرصه تولید در شهر صنعتی کاوه ساوه با اشاره به وجود مشکلات در عرصه تولید گفت : تولیدکنندگان ما هم از مشکلات آگاهی دارند و هم راه حل آن را میدانند اما بدلیل اینکه برخی تصمیمات به درستی و در زمان خود گرفته نمیشود بنابراین این مشکلات به درستی رفع نمی‌شوند .

رئیس بسیج کارگران و کارخانجات کشور تصریح کرد : دشمن با رصد منافذ اقتصادی ما در تلاش است تا جلوی تولیدات داخلی را بگیرد و با استفاده از عاملان نفوذی خود در صنایع و بخش تولید ، واردات را به ما تحمیل کرد

وی به وجود برخی مشکلات در حوزه اقتصاد اشاره کرد و افزود : وقتی دشمنان ما از جنگ مسلحانه با کشور ما ناامید شدند به جنگ اقتصادی روی آوردند و تمام تلاش خود را برای زمین زدن اقتصاد ما به کار برده اند.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه نیز در این همایش گفت : شجره بسیج در چهل سالگی خود به درخت تنومندی تبدیل شده است که چشم دشمنان نظام و استکبار را کور کرده است .

سرهنگ حجت الله دستجانی تصریح کرد : جهاد و شهادت را دو عنصر مهم حرکت بسیج دانست و گفت : بسیج خود را در سختی ها چه در جنگ و مقاومت و چه در سیل و زلزله خود را اثبات کرده است .

در پایان این مراسم که به همت بسیج کارگری و کارخانجات طریق القدس ناحیه مقاومت بسیج ساوه و کارخانه کاوه فلوت انجام شد از جمعی از مدیران فعال در بحث رونق تولید داخلی تحلیل بعمل آمد.

 


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها