Portal_background_image

آئين توديع و معارفه رئيس جمعيت هلال احمر غرق آباد برگزار شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ساوه , مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و سایر مسئولین , رئیس جدید جمعیت هلال احمر معارفه شد و از زحمات ریاست اسبق تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه ساوه , علی میرزایی خدمت در نظام اسلامی را یک هدیه الهی دانست و گفت : باید شکرگزار خدای متعال باشیم که انقلاب ما مردمی بود و مدعوین مانیز مردمی هستند لذا خدمت در این نظام افتخار بزرگ و هدیه ای الهی است.

فرماندار ساوه با اشاره به اینکه مسئولان باید خدمتگزار مردم باشند تصریح کرد : مهم این است که ما مسئولین در صف خدمت به خلق خدا باشیم و اینکه افراد در سمت های مختلف و یا اول و آخر این صف باشند مهم نیست چراکه مهم رضایت خدای متعال از خدمت به مردم است.

وی با اشاره به سیل اخیر در کشور عنوان کرد : یکی از کانون هایی که در این سیل خدمت رسانی شایسته ای کرد هلال احمر بود که لازم میدانم از همه عزیزانی که در این لباس مقدس تقدیر و تشکر کنم.

علی میرزایی تصریح کرد : نقش هلال احمر در کنترل بحران ها و بالا بردن دانش مردم در حوادث طبیعی و غیرطبیعی بسیار حیاتی است و جمعیتی است که در بعد امداد و آموزش حرکت میکند.

وی با تجلیل از تلاش های ریاست اسبق این جمعیت در غرق آباد , خواستار تلاش بی وقفه در خدمت رسانی به مردم شد

محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این مراسم با تجلیل از زحمات 18 ساله رضاخانلو رئیس اسبق این جمعیت در غرق آباد گفت : امیدواریم این ارگان در غرق آباد پوياتر و با تحرک تر باشد .

وی با تاکید بر پیشبرد مسائل امدادي و آموزشی در این منطقه از استقرار آمبولانس و ست نجات خبر داد.

در پایان این مراسم از زحمات رضاخانلو تقدير و حسن نمازی بعنوان رياست دفتر نمايندگی جمعیت هلال احمر غرق آباد معرفی شد


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری ساوه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها